Ogłoszenia parafialne – 7 kwietnia 2024

1. Witamy wszystkich gości…

2. Dzisiaj I niedziela miesiąca… Po Mszy Św. o 800 zmiana tajemnic Róż Ojców i Matek.

3. „Bóg zapłać” za ofiary indywidualne składane dzisiaj na potrzeby parafii…

4. Dzisiaj Święto Miłosierdzia Bożego. Na Mszy Św. o godz. 1000 uroczyste rozpoczęcie peregrynacji po naszej parafii obrazu Jezusa Miłosiernego i s. Faustyny, oraz relikwii św. siostry Faustyny. Dziękujemy p. Marii Chrustek za artystyczne wykonanie obrazów, oraz p. Tomkowi Małkowi za wykonanie feretronu.

5. Jutro Uroczystość Zwiastowania NMP przeniesiona z 25 marca. Jest to Dzień Świętości Życia. Zapraszamy na wieczorną Mszę Św. wszystkich, którzy w tym roku podejmują duchową adopcję poczętych dzieci, kto jeszcze nie przyniósł odciętej części legitymacji, niech przyniesie na jutro.

6. Za tydzień Niedziela Biblijna.

7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” p. Andrzejowi Ramsowi i jego firmie Eltex za ufundowanie nowej lampy przy nowym parkingu i jej zamontowanie, oraz za wymianę przed świętami spalonych żarówek w kościele. Dziękujemy także p. Markowi Miczulskiemu za wykonanie i zamontowanie półek do magazynu teatralnego, oraz Rafałowi Bukowskiemu, który pomagał. Również wielkie dzięki Grupie Teatralnej za prace porządkowe, oraz p. Marianowi Radzikowi za fachową pomoc

8. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism religijnych.