Ogłoszenia duszpasterskie – 30 maja 2021r. – Uroczystość Trójcy Świętej

1. Dzisiaj o 15:00 Nabożeństwo Majowe i Msza święta recytowana…

2. Jutro o 19:00 zakończenie Nabożeństw Majowych. Bardzo proszę, aby dzieci przyniosły swoje wyklejone plansze – te, które często uczestniczyły w nabożeństwach otrzymają nagrody.

3. Również jutro, po Nabożeństwie Majowym krótkie spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej. Bardzo proszę wszystkie dziewczęta – i młodsze i starsze – o obecność.

4. We wtorek po nabożeństwie wieczornym zbiórka wszystkich ministrantów.

5. W środę od 17:30 spowiedź przed Boży Ciałem i pierwszym piątkiem miesiąca. Będzie drugi kapłan. Po nabożeństwie wieczornym zbiórka wszystkich lektorów – obecność obowiązkowa.

6. Jeszcze raz bardzo proszę, aby wszyscy parafianie z poszczególnych rejonów włączyli się w przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało.

7. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze święte o 8:00, 10:00 i 15:00. Po Mszy św. o godz. 10:00 procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Bardzo proszę wszystkie asysty w swoich strojach do feretronów, strażaków do wszystkich sztandarów, całą DSM, liczną LSO oraz jak najwięcej dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia (można wypożyczyć kilka parafialnych strojów dla dziewczynek).

8. Do chorych udam się w pierwszy piątek od 8:00.

9. Komunikat z gminy…

10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy swoją pracą i zainteresowaniem angażowali się na rzecz naszej wspólnoty.

11. Są nowe czasopisma – m. in. miesięcznik „Promyczek dobra” – dziadkowie, kupcie na dzień dziecka swoim wnukom – młodszym i najmłodszym.