Ogłoszenia duszpasterskie – 27 czerwca 2021r. – Uroczystość Trójcy Świętej

1. Witamy wszystkich gości modlących się z nami, a szczególnie Ks. dr-a Tadeusza Piwowarskiego – naszego tegorocznego Rekolekcjonistę…

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 nauka rekolekcyjna dla młodzieży…
O 15:00 Msza św. dla chorych i seniorów – z udzielenie sakramentu namaszczenia. Wcześniej – od 14:00 – spowiedź dla tych osób.

3. Poniedziałek, wtorek, środa – o 10:00 – nabożeństwa rekolekcyjne dla dzieci. Bardzo prosimy wszystkie dzieci szkół podstawowych będące na terenie parafii, aby brały udział w tych nabożeństwach. Jest to obowiązek sumienia! Rodzice, dopilnujcie tego.

4. We wtorek przypada Uroczystość Św. Piotra i Pawła. Składka na potrzeby Ojca Świętego.

5. Program rekolekcji…

6. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek zmiana tajemnic Róż Misyjnych.

7. Za tydzień Uroczystość Odpustowa. Msze święte tylko przed południem: o 8:00 i o 11:00 – Suma Odpustowa z procesją. Bardzo prosimy na procesję strażaków do sztandarów, panów do baldachimu, wszystkie asysty w swoich strojach do feretronów, ministrantów, lektorów, Dziewczęcą Służbę Maryjną oraz dzieci sypiące kwiatki.

8. Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu angażowali się na rzecz parafii: panu Leszkowi – szafarzowi, jego synowi Grześkowi i Matuszowi Maziarzowi – za przewiezienie „zabytków” do naszego muzeum, paniom Helence Drozd i Małgosi Miczulskiej – za uporządkowanie i opisanie tych przedmiotów, panom Bogdanowi Owsianka, Pawłowi i Michałowi Gościńskiemu – za fachowe prace, lektorowi Łukaszowi Homa – za ostateczne wyczyszczenie boiska sportowego.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych. Jest między innymi nowy, bardzo dobry dwumiesięcznik „Miłujcie się” – dla młodzieży i starszych.

10. W zakrystii można jeszcze nabyć ikony ze Świętym Józefem z Muszyny.

11. Ze względu na Odpust zmiana tajemnic Róż Ojców i Matek będzie za dwa tygodnie po Mszy św. o godz. 8:00.