Ogłoszenia parafialne – 9 czerwiec 2024

1. Witamy wszystkich gości…

2. Zachęcam do udziału w nabożeństwach czerwcowych

3. W liturgii będziemy wspominać:

– wtorek – Św. Barnaby Apostoła

– środa – Bł. Romana Sitki, kapłana i męczennika

– czwartek- Św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora kościoła

4. W czwartek – 13 czerwca. O 19 00 kolejne nabożeństwo Fatimskie. Przyjdźmy licznie, całymi rodzinami i zaprośmy innych. Przynieśmy wszyscy lampiony. O przystrojenie i niesienie w procesji figury Fatimskiej Pani, oraz prowadzenie różańca prosimy parafian z ulic Pułaskiego i Ogrodowej. Nabożeństwo poprowadzi i Słowo Boże wygłosi ksiądz Mariusz Maziarka – były misjonarz z Peru.

5. W sobotę przypada 12 rocznica objęcia diecezji przez bp. Andrzeja Jeża. Pamiętajmy wszyscy o nim w naszych modlitwach, bo pełni swoją posługę w bardzo trudnych czasach.

6. Bóg zapłać wszystkim składającym ofiary na sprzątanie kościoła. Złożyli już parafianie z ul. Podgórnej oraz Pułaskiego i Ogrodowej

7. Dziękuję poszczególnym regionom za przygotowanie pięknych ołtarzy na Boże Ciało … ,,Bóg zapłać” wszystkim asystom od feretronów, panom od baldachimu i dzieciom sypiącym kwiatki, strażakom, DSM-j i LSO

8. Bardzo proszę, aby prawdziwie z wiarą przeżywać nawiedzenie Obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii Św. siostry Faustyny. Kto tylko może niech w dniu nawiedzenia uczestniczy we Mszy Św.

9. W sobotę o 1000 zbiórka ministrantów, a o 1100 zbiórka DSM.

10. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych.