Ogłoszenia parafialne – 28 kwietnia 2024

1. Witamy wszystkich gości i zapraszamy na nasze nabożeństwa.

2. Przypominam, że dzisiaj po Mszy Św. o godz. 1000 próba chóru.

3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach w tygodniu. Od wtorku nabożeństwa wieczorne będą o godz. 1900.

4. W środę pierwsze nabożeństwo majowe. Zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci – tradycją lat poprzednich – będą otrzymywać majowe wyklejanki – a te, które najczęściej będą uczestniczyć – otrzymają nagrody w postaci lodów rozdawanych w czerwcu w szkole.

5. Piątek – 3 maj – Uroczystość NMP Królowej Polski. Kto czuje się Polakiem i katolikiem powinien być na Mszy Św. U nas Msze Św. o 1100 i 1900.

Jest to równocześnie I piątek miesiąca. Od 800 udam się do chorych na ul. Ogrodową, Pułaskiego i Podgórną. Od 1500 – ul. Leśna i Kościuszki.

Spowiedź przed pierwszym piątkiem będzie wcześniej we wtorek od godz. 1800 – będzie pomagał ks. Marek. Rodzice dopilnujcie dzieci i młodzież, aby wszyscy się wyspowiadali. Będzie to też spowiedź przed wizytacją ks. bpa Leszka Leszkiewicza, która jest za dwa tygodnie.

6. Za tydzień I niedziela miesiąca – adoracyjna. Nie będzie jednak zmiany tajemnic. Zmianę zrobimy za dwa tygodnie. Ks. Bp. Pobłogosławi tajemnice i i chce na chwilę spotkać się z wszystkimi, co należą do Róż Ojców i Matek oraz do Róż Misyjnych.

7. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy ostatnio angażowali się w życie parafii. Szczególnie dziękuję p. Jackowi Tlałka za ofiarną pomoc.

8. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism religijnych.