Ogłoszenia parafialne – 26 czerwiec 2022

1. Witamy wszystkich gości modlących się z nami i zapraszamy na nasze nabożeństwa.

2. Dzisiaj u nas o 1500 – nabożeństwo z okazji Dnia Seniora

3. Zachęcam do udziału w ostatnich nabożeństwach czerwcowych.

4. W środę Uroczystość Piotra i Pawła. Msze św. u nas o 800 i 1900.

5. Czwartek, piątek i sobota to w naszej parafii Triduum przed Uroczystością Odpustową.

W czwartek o 1830 Msza Św. z kazaniem przygotowującym do sakramentu pokuty.

Od 1930 spowiedź wszystkich parafian – równocześnie będzie to spowiedź przed I piątkiem. Będzie spowiadać 6-u księży. Bardzo proszę aby wszyscy parafianie się wyspowiadali, aby w niedzielę zyskać z czystym sercem odpust zupełny.

6. W I piątek od 800 udajemy się do chorych. O 1900 nabożeństwo pierwszopiątkowe w czasie którego wysłuchamy świadectwa nawrócenia słynnej Marty Przybyła.

7. W niedzielę tylko dwie Msze Św. o 800 i suma odpustowa o 1100. Przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi ks. prałat Krzysztof Czermak – Dyrektor Dzieł Misyjnych Diecezji Tarnowskiej. Bardzo proszę na procesję: panów od baldachimu, strażaków w mundurach do wszystkich sztandarów, wszystkie asysty w swoich strojach do feretronów, liczną LSO i całe DSM, dzieci sypiące kwiatki i dzwoniące

8. „Bóg zapłać” wszystkim którzy na różny sposób angażowali się na rzecz parafii – szczególnie dziękujemy p. Lolkowi Staniszowi za fachowe prace, naszemu Caritasowi za przygotowanie dzisiejszego Dnia Seniora, p. Marianowi Radzikowi za fachową pomoc.

9. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism religijnych…