Ogłoszenia parafialne – 19 grudzień 2021

1. Witamy wszystkich gości wchodzących z nami w ostatnie dni Adwentu i Święta Bożego Narodzenia. Zachęcamy do udziału w naszych nabożeństwach.

2. „Bóg zapłać” za ofiary składane dzisiaj na tacę, przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

3. Dzisiaj po Mszy Św. O 1000 – próba naszych chórzystów.

4. Od jutra roraty będą wieczorem o 1700.

5. Spowiedź przed świętami będzie – zgodnie z obostrzeniami – w poniedziałek, wtorek i środę. Spowiadamy wraz z ks. Markiem, półtorej godziny przed nabożeństwem i pół godziny po Mszy Św. Na poniedziałek prosimy parafian z ul. Leśnej, na wtorek z ul. Kościuszki, na środę z ul. Podgórnej, Pułaskiego i Ogrodowej.

6. Jutro po wieczornym nabożeństwie będzie spotkanie organizacyjne dzieci, które będą tegorocznymi kolędnikami misyjnymi… Zapraszamy na to spotkanie również rodziców tych dzieci, oraz przedstawicieli Grupy Teatralnej.

7. W środę na wieczornym nabożeństwie będzie uroczyste przyjęcie kandydatów na ministrantów. Zapraszamy na to nabożeństwo rodziny tych chłopców.

8. W czwartek – od 800 udam się do chorych z posługą sakramentalną na święta. Proszę wszystkich powiadomić.

9. W czwartek też zakończenie Nabożeństw Roratnich – dzieci niech przyniosą wyklejone plansze roratnie. Przed nabożeństwem o 1600 spotkanie DSM.

10. W piątek Wigilia – o 800 – Msza Św. Chciejmy prawdziwie po chrześcijańsku przeżyć Wieczerzę Wigilijną. Niech to będzie takie domowe nabożeństwo. Niech nie zabraknie wspólnej modlitwy, czytania Pisma Św., szczerych życzeń i śpiewania kolęd.

11. O północy „Pasterka”, a w Boże Narodzenie Msze Św. O 800, 1000 i 1500.

12. Ze względu na obostrzenia będziemy transmitować:

– „Pasterkę” o 0000

– W Pierwszy i Drugi dzień Świąt Mszę Św. O 1000

13. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy ostatnio angażowali się w życie parafii. Szczególnie dziękujemy za fachową pomoc panom: Marianowi Radzikowi, Lolkowi Staniszowi, Mariuszowi Nowakowi, Markowi Miczulskiemu, a także p. Leszkowi – Szafarzowi i Rafałowi Polańskiemu.

14. Jutro po wieczornym nabożeństwie można będzie zaopatrzyć się w łąckie jabłka i soki na święta.

15. Zachęcam do nabywania ostatnich świec na stół wigilijny.

16. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism religijnych.