Ogłoszenia parafialne – 18 lutego 2024

1. Witamy wszystkich gości…

2. Dzisiaj po Mszy Św. o 1000 próba naszego chóru… O 1500 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym a potem Msza Św. recytowana. Składka na Gorzkich Żalach tradycyjnie przeznaczona jest na dekoracje Triduum Paschalnego i Wielkanocy.

3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach w tygodniu zwłaszcza w środowej nowennie i piątkowej Drodze Krzyżowej. Rodzice przysyłajcie do kościoła dzieci i młodzież.

4. Za tydzień rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Program jest na stronie parafialnej, w gablocie i na kartkach pod chórem…

Najbliższa niedziela to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Dobrze się składa, bo tegoroczne rekolekcje będzie u nas prowadził misjonarz z Peru – ks. Henryk Chlipała.

5 . „Bóg zapłać” za potrzebne prace p. Witkowi Szafrańcowi i jego synowi Łukaszowi. Dziękuję też za fachową pomoc p. Grzegorzowi Krzakowi i jego synowi Krzysztofowi. Pomagały też dzieci: Lena Jeżewska i Tomek Weberman.

6. W środę będzie wyjazd tegorocznych kolędników misyjnych na łyżwy do Krynicy. Zbierzemy się przy remizie o 1000. Kto ma łyżwy niech zabierze ze sobą.

7. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism religijnych.