Ogłoszenia duszpasterskie – niedziela, 9 sierpnia 2020r.

1. Witamy wszystkich gości modlących się z nami i zapraszamy na nasze nabożeństwa.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach w tygodniu.

3. W liturgii będziemy przeżywać:
– poniedziałek – liturgiczne święto Św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika
– wtorek – Św. Klary, Dziewicy
– środa – Św. Joanny Franciszki de Chantal
– piątek – Św. Maksymiliana Marii Kolbego – Kapłana i Męczennika

4. W sobotę przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Święto obowiązkowe pod grzechem. Msze święte o 8:00 i 10:00. Na Mszy św. o godz. 10:00 poświęcenie ziół i kwiatów.

5. Wszystkim solenizantom i solenizantkom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia, zapraszając każdego w dniu imienin na Eucharystię.

6. W czwartek przypada 13. sierpnia – o 19:00 kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Nabożeństwo poprowadzi i Słowo Boże wygłosi kapelan Związku Podhalan ks. dr Stanisław Kowalik. Zachęcamy do licznego udziału – przynieśmy wszyscy lampiony na procesję, a o przystrojenie figury i prowadzenie Różańca prosimy parafian z ul. Leśnej.

7. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób angażowali się w pomoc na rzecz parafii.

8. Bardzo prosimy, by ze względu na najnowsze obostrzenia w powiecie Nowosądeckim przychodzić do kościoła w maseczkach, lub przyłbicach, aby parafia nie płaciła kar.

9. Fundacja „Rodzice Dzieciom” zaprasza dzieci i młodzież do udziału w kolejnym wakacyjnym projekcie pod nazwą: „Tradycja sercem malowana”. Projekt związany będzie z przygotowaniem pracy plastycznej na temat ciekawych i niezwykłych zakątków Muszyny. Ze względu na czas pandemii będzie on przebiegał w innej niż zwykle formie. Każdy uczestnik otrzyma komplet materiałów do pracy. Szczegóły zamieszczone są na stronie   https://www.facebook.com/RodziceDzieciomGrupaTeatralna/

10. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych…