Ogłoszenia duszpasterskie – niedziela, 7 czerwca 2020r.

1. Witamy wszystkich gości modlących się z nami i zapraszamy na nasze nabożeństwa.

2. Dzisiaj u nas o 15:00 Nabożeństwo Czerwcowe i Msza święta recytowana. Dzisiaj również, jak w niedzielę przed pandemią, szafarze udają się do Chorych.

3. Zachęcamy do liczniejszego udziału w Nabożeństwach Czerwcowych w tygodniu.

4. Na jutro na wieczorne nabożeństwo zapraszam wszystkich tegorocznych bierzmowanych wraz z rodzicami.

5. W środę na 17:30 bardzo proszę dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami.

6. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte u nas o 8:00, 10:00 i 15:00. Po Mszy świętej o godzinie 10:00 procesja do czterech ołtarzy. W tym roku jednak wszystkie ołtarze będą przy kościele. Proszę poszczególne rejony o przygotowanie ołtarzy, a wcześniej proszę przedstawicieli o skontaktowanie się ze mną. Na procesję bardzo proszę ministrantów, lektorów, DSM, dzieci sypiące kwiatki i dzwoniące oraz panów do baldachimu – nie będzie feretronów i sztandarów.

7. W sobotę o 19:00 kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Poprowadzi je Ks. Prałat Bogusław Skotarek – były dziekan naszego Dekanatu. O przystrojenie figury i prowadzenie Różańca prosimy parafian z ulicy Podgórnej. Będzie procesja – przynieśmy więc lampiony.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych. Jest między innymi nowy miesięcznik „Promyczek Dobra” – dla dzieci młodszych i najmłodszych.