Ogłoszenia duszpasterskie – niedziela – 7 – 14 lutego 2021r.

1. Witamy wszystkich gości modlących się z nami i zapraszamy na nasze nabożeństwa.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna. Pozostańmy wszyscy na adoracji, jako że należy ona do całości nabożeństwa. Po Mszy świętej o godz. 8:00 zmiana tajemnic Róż Ojców i Matek.

3. „Bóg zapłać” za ofiary indywidualne składane dzisiaj na prace prowadzone w parafii.

4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach w tygodniu – zwłaszcza w środowej Nowennie – piszmy więcej kartek z prośbami i podziękowaniami do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek – 11 lutego – wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego – przyjdźmy licznie, by modlić się za wszystkich z naszej wspólnoty, którzy cierpią różne dolegliwości i choroby.

6. Za tydzień ostatnia niedziela przed Wielkim Postem. W naszej parafii tradycyjnie będziemy przeżywać adorację w ramach „czterdziestogodzinnego nabożeństwa”. Adoracje między Mszami dopołudniowymi oraz pół godziny przed Mszą św. popołudniową. Chciejmy przynajmniej przez pół godziny adorować Pana Jezusa.

7. „Bóg zapłać” za profesjonalne prace przy urządzeniach ogrzewania kościoła Panom Mariuszowi Nowakowi i Radkowi Homa oraz Panu Marianowi Radzikowi – za fachowe prace.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych – jest m. in. nowy miesięcznik „Promyczek dobra” – dla dzieci młodszych i najmłodszych.