Ogłoszenia duszpasterskie – niedziela, 30 sierpnia 2020r.

1. Witamy wszystkich gości modlących się z nami i zapraszamy na nasze nabożeństwa.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach w tygodniu

3. Jutro o 15.00 pogrzeb naszego parafianina Stanisława Malskiego.

4. We wtorek o godz. 9.00 w naszym kościele Msza Św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla dzieci naszej szkoły. Zapraszamy na to nabożeństwo rodziców i dziadków tych dzieci. Na stoliku pod chórem są kartki z wytycznymi odnośnie uczęszczania dzieci do naszej szkoły…. Bardzo prosimy, aby rodzice zabierali te kartki i zaznajomili się dokładnie z treścią. Te same zasady podane są również na stronie internetowej naszej szkoły.

5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. Spowiedź przed Pierwszym Piątkiem i równocześnie na rozpoczęcie roku szkolnego będzie u nas w środę od godziny 19.00. Rodzice dopilnujcie, aby wszystkie dzieci i młodzież rozpoczęły rok szkolny z Panem Bogiem.

6. W Pierwszy Piątek od 8.00 udajemy się do chorych, a na wieczornym nabożeństwie zmiana tajemnic róż misyjnych.

7. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca, adoracyjna. Po Mszy Św. O godzinie 8.00 zmiana tajemnic Róż Ojców i Matek.

8. Bóg zapłać wszystkim, którzy na różny sposób angażowali się na rzecz parafii, Szczególnie dziękujemy: panu Andrzejowi Ramsowi i jego firmie za ufundowanie i wymianie kilkudziesięciu żarówek w naszym kościele, a także panu Witkowi Szafrańcowi i jego synowi Łukaszowi za fachowe prace.

9. Dzisiaj nasi strażacy zbierają ofiary na dofinansowanie nowego samochodu strażackiego.

10. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych…