Ogłoszenia duszpasterskie – niedziela, 2 sierpnia 2020r.

1. Witamy wszystkich gości modlących się z nami i zapraszamy na nasze nabożeństwa.

2. Bardzo prosimy, idąc za wezwaniem Episkopatu, aby zachowywać obostrzenia związane z epidemią.

3. Dzisiaj niedziela adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 8:00 zmiana tajemnic Róż Ojców i Matek.

4. „Bóg zapłać” za ofiary indywidualne składane dzisiaj na potrzeby parafii. Rozpoczęliśmy remont wejść do dolnego kościoła. Dziękujemy Panu Eugeniuszowi Owsianka, który podjął się tych prac. Również dziękujemy Wiktorii i Dominice Matiaszek, które podjęły się renowacji zniszczonych części zewnętrznej elewacji dolnego kościoła.

5. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy pomagali w różnych pracach. Między innymi Panu Marianowi Radzikowi oraz Panu Zbyszkowi Bawełkiewiczowi – za prace wykonane koparką. Dziękujemy też Pani Zofii Gościńskiej za nieustanną troskę o otoczenie plebani oraz za przystrojenie otoczenia parkingu parafialnego.

6. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach w tygodniu. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem będzie u nas we wtorek od 17:30 – będzie drugi kapłan. Rodzice, dopilnujcie dzieci i młodzież, aby wszyscy się wyspowiadali.

7. Czwartek to równocześnie Święto Przemienienia Pańskiego.

8. W pierwszy piątek od godziny 8:00 udajemy się do Chorych. Prosimy poinformować, jeśli kogoś nie ma w domu. Na wieczornym nabożeństwie zmiana tajemnic Róż Misyjnych.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych oraz do zabierania prenumeraty.