Ogłoszenia duszpasterskie – niedziela – 2-9 maja 2021r.

1. Dzisiaj niedziela adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 8:00 zmiana tajemnic Róż Ojców i Matek. O godz. 15:00 Nabożeństwo Majowe i Msza święta recytowana.

2. „Bóg zapłać” za ofiary indywidualne składane dzisiaj na prace prowadzone w parafii…

3. Jutro 3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski – głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze święte u nas o 8:00 i 19:00. Kto ma w sercu choćby odrobinę miłości do Ojczyzny powinien jutro być ma Mszy świętej. Wywieśmy, kto jeszcze tego nie zrobił, flagę narodową przed jutrzejszym świętem.

4. Zachęcam do licznego udziału w Nabożeństwach Majowych. Nabożeństwa Majowe od jutra o godz. 19:00.

5. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem będzie u nas w środę od godz. 18:00 – będzie drugi kapłan. Rodzice, dopilnujcie dzieci i młodzież – odpowiadacie za to przed Panem Bogiem.

6. W sobotę Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika – głównego Patrona Polski i naszej diecezji.

7. „Bóg zapłać” rodzicom naszych bierzmowanych za ufundowanie dekoracji kościoła i firan do nowych okien w dolnym kościele.

8. Jutro o 17:00 w salce nad zakrystią dodatkowa katecheza dla dzieci klasy trzeciej naszej szkoły przed pierwszą Komunią Świętą…

9. Zachęcamy do nabywania w zakrystii ikon Św. Józefa, a także do nabywania i czytania czasopism religijnych. Jest m. in. nowy „Promyczek Dobra” dla dzieci młodszych i najmłodszych.

10. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin Bronisław Gumulak. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach…