Ogłoszenia duszpasterskie – niedziela, 10 maja 2020r.

1. Bardzo prosimy, aby przestrzegać przepisów odnośnie liczby wiernych uczestniczących w nabożeństwach. Od dzisiejszej niedzieli wystawione są przed kościołem i w przedsionku dodatkowe ławki. Bardzo prosimy wiernych, którzy przychodzą przed samym nabożeństwem, by po stwierdzeniu w kościele większej liczby osób pozostali na zewnątrz – będą włączone zewnętrzne głośniki.

2. Od poniedziałku nabożeństwa wieczorne będą o godzinę później – o godz. 18:45 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego, o 19:00 Nabożeństwo Majowe połączone z adoracją i o 19:30 Msza święta.

3. We środę 13. maja i pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O 19:00 Msza święta i Różaniec w kościele – nie będzie procesji. Bardzo prosimy przestrzegać obowiązujące limity osób. O przystrojenie figury i prowadzenie Różańca prosimy naszych strażaków.

4. W tygodniu przypada w liturgii:

  • w czwartek: liturgiczne święto Św. Macieja Apostoła
  • w sobotę: liturgiczne święto Św. Andrzeja Boboli, Kapłana i Męczennika – Patrona naszej Ojczyzny. W tym dniu obchodzi imieniny nasz Ksiądz Biskup Ordynariusz – pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

5. Zachęcamy do nabywania i czytanie czasopism religijnych. Jest nowy „Gość Niedzielny”, nowy tygodnik „Niedziela”, nowy dwumiesięcznik „Miłujcie się!” i nowy miesięcznik „Promyczek dobra” – dla dzieci młodszych i najmłodszych.